silme lama satışı
silme lama satışı

Silme demir , son dönemlerin teknolojisiyle oluşturulan ve günümüzün bir çok demir-çelik firmasında üretilen demirler arasındadır.Silme demirleri diğer demirlerden ayıran nokta kalınlığı ve dayanıklılığıdır. Otomotiv ve yedek parça sanayisinden tutunda inşaat malzemeleri sanayisine kadar bir çok alanda kullanılmaktadır. Silme demirlerin , lama demirlerine benzer bir yapısı vardır.Ağırlık ölçüleri ve ebatları hemen hemen aynı olan demirler : günümüzde çelik konstrüksiyonların temel yapı taşı olarak kullanılmaktadır. Lama demirleriyle aynı sertifikalara ve standartlara göre üretilen demirlerde kalite ve dayanıklılık üst düzeydedir.

DIN 17000 ST 37.2/ASTM A36 ASTM A529-GR 50,  FE 3608/S235 JR (EN 10025) S275 JR R (EN 10025, Sertifikalarına göre üretilen demirlerin ebatlarından bahsedecek olursak : standart boyları 6-12 mt aralığındadır.Sizlerin vereceği özel siparişlere göre de 20 metreye kadar çıkabilmektedir.

Konuşmayı Başlat
1
Whatsapp Sipariş Hattı
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz? Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir ve hızlıca teklifinizi alıp sipariş verebilirsiniz.