CCSAN METALURJİ A.Ş.

Ülkemizdeki demir çelik sanayinde sektör içerisindeki tüccar ve duayenlerden aldığımız bilgi ve birikim ile kurulan CCSAN Metalurji A.Ş, 2015 yılından bu yana üstün bir hizmet anlayışıyla demir çelik sektöründe faaliyet göstermektedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, iyi bir ekip çalışmasıyla pazar payını arttırmaya yönelik çalışmalar yapan ve tecrübeli yönetim kadrosu, her biri kalifiyeli gelişime daima açık çalışanlardan oluşan değerli ekibi ile kısa sürede gözle görülür bir başarıya ulaşan CCSAN Metalurji A.Ş, sektörde sağlam adımlarla ilerlemenin gururu ile lider tedarikçi konumunu her gün bir adım daha ileriye taşımaktadır.

Misyon & Vizyon

Kurumsal ve teknolojik bir yapılanmanın sektöre ve iş ortaklarına faydası bilinciyle, satış/pazarlama, satın alma, satış sonrası hizmetler, bilgi işlem ve operasyonel departmanlarını oluşturan ekibiyle bir bütün olmanın etkileşiminde sağlamış olduğu verimliliğin etkisi olarak, samimi, güler yüzlü hizmet anlayışıyla, kaliteli ve sertifikalı ürünleri, geniş ürün yelpazesi ve rakipsiz fiyatlarıyla iş ortaklarına daimi çözüm ortağı olmaktadır.

Sertifikalı Ürün Grupları

İstanbul’da farklı lokasyonlarda bulunan ürün depoları ve merkez satış ofisi ile CCSAN Metalurji A.Ş, TSE’ye uygun koşularda sertifikalı ve garantili, profil çeşitleri, sıcak ve soğuk lama çeşitleri, kare ve köşebent çeşitleri, yassı saclar, çelik çekme borular, sanayi boruları, NPU – NPI putrel çeşitleri, paslanmaz ürün çeşitleri, galvanizli ürün çeşitleri, otomat çeşitleri, vasıflı çelik çeşitleriyle talebe göre istenilen ebatlar da ürünlerin tedariğini, kesimini ve sevkiyatını yaparak yurtiçi ve yurtdışı değerli iş ortaklarına hizmet vermektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Gurur ve motivasyonlarını, hedefledikleri ürün ve hizmet kalitesine ulaşabilmenin en önemli göstergesi olan müşteri memnuniyetinin sürekliliğinden alan CCSAN Metalurji A.Ş, yıllık bütçe planlamasında yeni iş ortaklarını hedefleyen ve hedeflenen iş ortaklarının daha hızlı ulaşabilmesini sağlayan dijital pazarlama çalışmalarına, sektörel dergi reklamlarına, fuar organizasyonlarına ve sosyal medya çalışmalarına yer vermekle birlikte teknolojinin sunduğu imkanları iş ortaklarına daha iyi hizmet vermekte de kullanmaktadır.

Sertifikalar

Söz konusu başarılarının sürekliliğini sağlayabilmek için ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001, OHSAS 18001 gibi gerekli olan bütün sistem ve ürün sertifikalarını süreçlerine dahil etmektedirler.

Şirket Politikası

Değişen dünya da, değişmeyen tek tercihiniz ve yıllanmış tecrübelerini değerli iş ortaklarıyla taçlandıran sektördeki çözüm ortağınız CCSAN Metalurji A.Ş…
Konuşmayı Başlat
1
Whatsapp Sipariş Hattı
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz? Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir ve hızlıca teklifinizi alıp sipariş verebilirsiniz.